Amerikan Hair Center

Saç ekim merkezi,PRP tedavisi

Saç ekimi pahalı bir operasyon mudur?

Günümüzde kaybedilen saçların geri getirilmesi için insanlar çok ciddi paralar harcamakta ve bu durum ciddi bir sektör oluşturmakta. Saçları daha iyi bir hale getirmek için harcanan paralar ciddi boyutlara ulaştı. Suni saç protezleri ve uygulamalarının fiyatlarına; peruk benzeri protezlere harcanan yıllık bakım ücretlerine; gereksiz yere insanlardan para almak için yapılan kuaförlük hizmet ve ürünlerine verilen paralara bakıldığında saç ekimi aslında çok ucuz bir operasyondur. Saç ekimi ücreti ve ekilecek greft miktarı hakkında bilgi alabilmek için, saçların mevcut durumunu gösteren kafanın ön, tepe ve ense kısmından çekilmiş fotoğrafları merkezlerin mail adresine gönderilmesi yeterli.

Bir de tabii ki saç ekiminden önce, saçları çıkaracağı iddiasıyla aktarlara, şarlatan internet ürünlerine ve merkezlere ödenen paralar var. Bunları topladığımızda zaten bir hastanın 1 ya da 2 yıl içinde saçlarını tekrar geri getirmek için harcadığı para, saç ekim ücretine yaklaşıyor ama kişinin eline hiçbir şey geçmiyor.

Saç ekim merkezi,PRP tedavisi

Merkezi İstanbul Esenyurt da olan saç ekim ve estetik kliniğimiz sizin kendinize gösterdiğiniz özenin bilinci ile hareket ederek sizin için en iyi olanı gerçekleştirmek için özenle çalışır.

Hakkımızda
Bizden Haberler
Bize Ulaşın
Çalışma Saatleri
 • Günler :
  9.00 am - 10.00 pm
 • Günler
  10.00 am - 8.00 pm
 • Günler :
  9.00 am - 10.00 pm
 • pazar :
  kapalı
Tel

Telefon: +90 541 516 25 20

Adres

Çobançeşme Mahallesi Sanayi Sk. No:44 Nish İstanbul Rezidans B blok 51

Copyright &;2019 PiarBilisim. Tüm Hakları Saklıdır.